Попит на нафту в Китаї виріс до рекорду

Згідно з останнім звітом інформаційно-аналітичного агентства Platts попит Китаю на нафту в червні виріс до рекордних значень у 9,99 млн барелів на день.

Серед 32 країн Європи найдорожчий бензин в Норвегії

На початок липня поточного року автомобільний бензин серед 32 країн Європи за найбільш високими цінами продавався в Норвегії, а найдешевше – у Білорусі.

В Україні серйозні проблеми з доступністю бензину - ЗМІ

Ціни на бензин в Україні одні з найнижчих в Європі, однак незважаючи на це паливо обходиться для жителів країни мало не дорожче всіх. Про це свідчать підрахунки агентства РІА Рейтинг, що склало рейтинг європейських країн за цінами на 95-й бензин.

Через нелегальні НПЗ держбюджет за півроку недоотримав 750 млн грн, - аналітик

Загальний обсяг недонадходжень акцизів з палива до бюджету від діяльності міні-НПЗ в Україні становить близько 125 млн грн щомісяця.


Сланцева революція в США закінчується, - Медведчук

Сланцева революція в США закінчується. Про це пише у своєму блозі лідер громадського руху “Український вибір” Віктор Медведчук

Частка вітчизняних НПЗ на ринку нафтопродуктів України може досягти 50-60% в 2014 р., - експерт

Реалізація планів із запуску українських НПЗ істотно змінить структуру наповнення ринку України нафтопродуктами. За даними “Консалтингової групи А-95”, у першому півріччі 2013 було досягнуто мінімальне значення частки української продукції на ринку – 755 тис. т, або 22,3%, від оцінного балансу. Проте вже найближчим часом аналітики чекають відновлення позицій українських НПЗ.

Американська нафта вперше за три роки стала коштувати дорожче європейської

В ході торгової сесії 22 липня американська суміш нафти WTI подорожчала до 108,52 долара за барель, а європейська Brent – опустилася до 108,2 долара. Таким чином, американська нафта стала коштувати істотно дорожче європейської вперше з осені 2010 року.


Заборгованість споживачів перед Нафтогазом у 2013 році зросла на 5,5 млрд грн

За даними НАК “Нафтогаз України” загальна заборгованість усіх категорій споживачів з 1 січня 2013 р. збільшилася на 5,5 млрд грн.